PROGRAM 19. SUSRETA HC ASSITEJ Čakovec, 17. – 22. listopada 2016. Ponedjeljak 17. listopada 2016. 10,00 BAJKA O ŽAR PTICI – Gradsko kazalište ”Žar ptica” 17,00 2,14h – Kazalište Virovitica 15,00 – 19,00 Radionica „Kazalište i škole – nove tendencije u razvoju odnosa“ (Voditelj radionice Gerd Taube) Utorak 18. listopada 2016. 10,00 JUHA OD BUNDEVE […]

PROGRAM 19. SUSRETA HC ASSITEJ
Čakovec, 17. – 22. listopada 2016.

Ponedjeljak 17. listopada 2016.

10,00 BAJKA O ŽAR PTICI – Gradsko kazalište ”Žar ptica”

17,00 2,14h – Kazalište Virovitica

15,00 – 19,00 Radionica „Kazalište i škole – nove tendencije u razvoju odnosa“ (Voditelj radionice Gerd Taube)

Utorak 18. listopada 2016.

10,00 JUHA OD BUNDEVE – Kazalište lutaka Zadar

17,00 JONATHANOV LET – Dječje kazalište B. Mihaljevića u Osijeku

9,00 – 13,00 Radionica „Kazalište i škole – nove tendencije u razvoju odnosa“ (Voditelj radionice Gerd Taube)

Srijeda 19. listopada 2016.

10,00 U POTRAZI ZA DIJAMANTNOM SUZOM – Gradsko kazalište Požega

13,00 POLA-POLA – Kazališna družina Pinklec/Teatar Poco Loco/ Teatar Exit

16,00 LJUBITI, SAMO LJUBITI – Teatar Poco Loco

17,00 Otvorenje izložbe „Kazališno oblikovanje @ UAOS“

Četvrtak 20. listopada 2016.

10,00 MATILDA – HNK Šibenik

18,00 ZOO! – Dramski studio Dada KD Pinklec
Dobitnik nagrade Zvjezdana Ladika za najbolje dramsko-pedagoško vodstvo na 18. Susretu profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade HC Assitej u Bjelovaru 2016.

Petak 21. listopada 2016.

10,00 PUŽ – Mala Scena

14,00 NA TRI KRALJA – Gradsko kazalište ”Zorin dom” Karlovac

17,00 Redovna godišnja skupština HC Assitej

Subota 22. listopada 2016.

11,00
Prezentacija Kliker festivala (Dejan Košćak) /
Video prezentacija Hrvatske turneje Japanske skupine ”Dora” s predstavom Ayanasu –Woven /
Predstavljanje 11. Interplay Europe (Beatrice Kurbel) /
Promocija knjige ”MILE GATARA I ZADARSKO LUTKARSTVO” i ‘‘SVI ZADARSKI GINJOLI-PRILOZI ZA POVIJEST KAZALIŠTA LUTAKA ZADAR” Teodore Vigato (moderator Jasminka Mesarić, predsjednica HC UNIMA)

17,00 Razgovor s povodom (Zvonko Festini)

19,00 Istjerivanje opake živine
Treće koncertno čitanje studenata ADU u Zagrebu (režija Lovro Krsnik)

20,00 Svečano proglašenje dobitnika nagrada