17. SUSRET PROFESIONALNIH KAZALIŠTA ZA DJECU I MLADE ASSITEJ od 18. do 24. listopada 2014. u CENTRU ZA KULTURU ČAKOVEC. Više o predstavama možete saznati ako kliknete na naziv predstave.   Subota 18. listopada 2014. 17,00 Lica s tjeralica – FOTOKLUB ČAKOVEC (fotografiranje) 17,00 Kovrčave vrbe – Matija Bobek (interaktivna izložba didaktičkih “eko” igračaka) 18,00 […]

plakat Assitej

17. SUSRET PROFESIONALNIH KAZALIŠTA ZA DJECU I MLADE ASSITEJ od 18. do 24. listopada 2014. u CENTRU ZA KULTURU ČAKOVEC.
Više o predstavama možete saznati ako kliknete na naziv predstave.

 

Subota 18. listopada 2014.

17,00 Lica s tjeralica – FOTOKLUB ČAKOVEC (fotografiranje)

17,00 Kovrčave vrbe – Matija Bobek (interaktivna izložba didaktičkih “eko” igračaka)

18,00 Glazbatorij – Gradsko kazalište lutaka Split (Dvorana CZK)

19,00 Otvorenje izložbe LUTKARSKI PANOPTIKUM – Kazalište lutaka Zadar

 20,00 WELCOME PARTY


Nedjelja 19. listopada 2014.

10,00 – 16,00 Regionalna konferencija ASSITEJ-a

15,00 Kovrčave vrbe – Matija Bobek (interaktivna izložba didaktičkih “eko” igračaka)

16,00 – 18,00 KLIKER – Hrvatska mreža za razvoj suvremenog plesa za mladu publiku (dvije predstave)

 16,00 Tri skockana praščića – Plesni centar TALA i Gradsko kazalište Trešnja (Dvorana CZK-Scena) – van konkurencije

 17,00 Baja buf – VRUM (Dvorana Zrinski / Scheier) – van konkurencije

 

Ponedjeljak 20. listopada 2014.

 10,00 Snježna kraljica – Gradsko kazalište lutaka, Rijeka (Dvorana CZK)

 13,00 Šegrt Hlapić kako bi ga igrala Kazališna družina Pinklec – KD Pinklec (Dvorana CZK)

 

Utorak 21. listopada 2014.

 10,00 Ja i moji osjećaji – Gradsko kazalište Žar Ptica (Dvorana CZK)

 14,00 Ja buka – Gradsko kazalište Trešnja, Zagreb (Dvorana CZK)

 18,00 Matilda – Dječje kazalište Dubrava / KD Pinklec (Dvorana CZK) (van konkurencije)


Srijeda 22. listopada 2014.

10,00 Malo veliko kvrgavo drvce – HNK u Šibeniku (Dvorana CZK)

13,00 I u šumi toga ima – Dramski studio GK ”Zorin Dom” Karlovac – REPRIZA, HNK VŽ

15,00 Snježna kraljica – Kazalište Virovitica (Dvorana CZK)

18,00 Hvarkinje – Dramski studio mladih Hvar – REPRIZA, HNK VŽ

 

Četvrtak 23. listopada 2014.

10,00 Genijalni genije – Kazalište lutaka Zadar (Dvorana CZK)

13,00 Noćni leptiri – Kazališni studio mladih HNK u Varaždinu- REPRIZA, HNK VŽ

14,00 Deveta ovčica – Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku (Dvorana CZK)

15,00 Silvija Šesto – Susret s autoricom slikovnice ”Deveta ovčica” (Dvorana CZK)

 

Petak 24. listopada 2014.

10,00 Peća i vuk – Gradsko kazalište Zorin Dom, Karlovac (Dvorana CZK)

13,00 Kako je Ješko pobijedio prehladu – Dramski studio Dada KD Pinklec -REPRIZA, HNK VŽ

14,00 Smiješno čudovište – Kazalište Mala scena (Dvorana CZK)